گرمایش کفی برای محیط های صنعتی

22 اسفند 1394
(2 رای‌ها)
Author :  

گرم کردن محیط های بزرگ صنعتی یا تجاری به خصوص وقتی که ارتفاع سقف زیاد باشد بسیار مشکل و با اتلاف انرژی فراوان همراه است. سیستم گرمایش کفی سوپرپایپ یک راه حل نوین، کاربردی و اقتصادی برای چنین محیط هایی است.
مشکل مشترک در گرمایش محیط هایی با ارتفاع سقف زیاد، این است که در سیستم های گرمایشی سنتی، بیشتر گرما در ارتفاع بالا و زیر سقف در جایی که هیچ استفاده ای ندارد تجمع پیدا می کند.
در سیستم گرمایش کفی با گردش آب گرم از میان شبکه ای از لوله های سوپرپایپ که در تمام کف نصب شده است، حرارت به آرامی انتقال می یابد. برخلاف سایر سیستم های گرمایشی توزیع حرارت در تمام محیط یکواخت است و از آنجا ک تقریبا 60 درصد از گرمای خروجی به صورت تابشی است، این سیستم گرمایش را با حفظ رطوبت و بدون خشک شدن هوا تامین می کند.
با حرارت آرام ساطع از کف، کنو کسیون و به تبع آن میزان غبار معلق نیز به شدت کاهش پیدا می کندبه علت گردش کم اتلاف هوای گرم نیز بسیار کمتر است.
 
 

Comment

Leave your comment

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

سال‌هاست همه‌ي دست‌اندكاران و متخصصين تأسيسات دركشور، سوپرپايپ را به عنوان يك شركت متفاوت در اين صنعت مي‌شناسند، و يكي از شاخص‌هاي تفاوت را در كيفيت ممتاز محصولات آن،به صورت اطمينان، ايمني و راحتي بيشتر تجربه كرده‌اند. هرجا كه براي انتخاب محصول، كيفيت از اهميت اصلي برخوردار بوده، سوپرپايپ در ممتازترين رده ارزيابي شده است. در آخرين جشنواره‌ي مركز تحقيقات ساختمان، كه معتبرترين مرجع تحقيقاتي در زمينه‌ي مصالح ساختماني است، سوپرپايپ به لحاظ كيفيت محصولات، برگزيده‌ي اين مركز قرارگرفت. حضور ميليون‌ها متر لوله‌ي سوپرپايپ در پروژه‌هاي ملي و مرجع در سراسر كشور نشانه‌ي اعتماد جامعه‌ي مهندسي به ما، و به ديدگاه‌هاي ماست.

 

تماس با ما

فروشگاه تیراژه پایپ

بازار آهن شادآباد ، مجتمع پارسیان ، بلوک دی ، پلاک 127

 

02166153180

02166153281

09124135052


لوله کاروگیت

شبکه های اجتماعی

Template Settings

Theme Colors

Blue Red Green Oranges Pink

Layout

Wide Boxed Framed Rounded
Patterns for Layour: Boxed, Framed, Rounded
Top